Özellikler

Muhteşem özelliklerimiz ile tanışın
Fiyat karşılaştırması
01

Fiyat karşılaştırması

Pricetweak ana rakiplerinizin kim olduğunu belirlemenize, ürün çeşitliliği ve pazar konumlandırmasındaki farklılıkları görmenize yardımcı olur. Rakiplerin fiyat takip sürecini sizin için otomatikleştirecek, fiyatlandırma verilerini toplamanıza ve depolamanıza yardımcı olacak ve böylece akılcı fiyatlandırma kararı vermenizi sağlayacaktır.
02

Güçlü Raporlama ve Analiz

Sisteme girmiş olduğunuz tüm ürün ve rakip bilgileriyle, girdiğiniz ürünlerdeki fiyat değişimleriyle alakalı rapor alabilir, kendinizle ve rakiplerinizle ilgili tüm fiyatlandırma verilerinizi kategorize edilmiş bir excel raporunda görebilirsiniz.
Güçlü Raporlama ve Analiz
Sınırsız Rakip ve Pazaryeri
03

Sınırsız Rakip ve Pazaryeri

Her ürün için dilediğiniz kadar farklı Link ekleyebilirsiniz. Pazaryerleri için eklediğiniz tek bir linkle o sitenin tüm satıcılarını size getiriyoruz. Pricetweak takip edeceğiniz rakiplerin sayısını sınırlamaz. Ekleyeceğiniz rakip sayısı ne olursa olsun, ücretlendirmeniz tercih ettiğiniz ürün sayısına göre yapılmaktadır.
04

Kolay Kullanım

Eklediğiniz tek bir ürün linki ile o pazaryerindeki diğer ürün satıcılarını biz otomatik olarak ekliyoruz. İstediğiniz sayıda siteyi hızlı ve kolay biçimde panonuza ekleyin ve verileri takip etmeye başlayın! Pazarınızdaki ayrıntılı fiyat değişiklikleri için gösterge tablonuzu inceleyin, geçmişteki fiyatlandırma trendlerini, marka/kategori düzeyindeki verileri keşfedin, tüm bu bilgileri tek bir platformda toplayın.
Kolay Kullanım
 E-posta Uyarıları
05

E-posta Uyarıları

Fiyat uyarılarınızın ve fiyat değişikliği bildirimlerinin E-posta adresinize teslim edilmesini sağlayın. Hangi rakibin fiyat arttırıp/azalttığını anında öğrenip, harekete geçin. İşletmeniz için farkı siz yaratın.
06

Fiyat Öneri Sistemi

Fiyatlandırma aşamasında karar verirken sektör bilgilerinin desteğini aldığımız gelişmiş dinamik fiyatlandırma sistemini sunuyoruz. Ürüne, markaya veya kategoriye ekleyeceğiniz bir kural ile fiyat önerilerimizi görebilirsiniz.
Fiyat Öneri Sistemi
Toplu Veri İçe-Dışa Aktarma
07

Toplu Veri İçe-Dışa Aktarma

Ürünlerinizi tek tek veya toplu olarak sisteme girin; istediğiniz sayıda rakibi hızlı ve kolay biçimde panonuza ekleyin ve verileri takip etmeye başlayın. Tüm bu bilgileri Excel ile içe yada dışa aktarın ve e-posta bildirimleriyle sürekli güncel kalın.
08

API Entegrasyonu

Kendi yazılımınıza bir entegrasyon veya API bağlantısı istiyorsanız, fiyatlandırma verilerini doğrudan kendi veri tabanınıza iletebilirsiniz.
 API Entegrasyonu

14 Gün
Ücretsiz Deneyin

Pricetweak' de 14 Günlük Deneme Hesabı oluşturarak ürünümüzü test edebilir; herhangi bir ücret ödemeden Pricetweak'in tüm özelliklerini keşfedebilir, rakiplerinizin ve ürünlerinizin akılcı fiyat analizlerini gerçekleştirebilirsiniz.